Nejdřív kreditka, pak žiletka, pak žiletka, pak krev.

29. dubna 2011 v 23:48 | Terezka |  Píšu o..

Trošku netradiční název co? Ano, ano opět píšu na téma týdne a musím uznat, že tento týden dali konečně zase něco pořádnýho. Copak nějaký barvy, tohle je téma pro nás upíry :D

Ležela jsem na posteli a přemýšlela nad svým životem..opět. Poslední měsíce jsem snad nedělala nic jinýho než koukala do stropu a pomalu odumírala. Za pár dní..co za pár-zítra je první máj. Ještě před rokem jsem stála s ním..pod rozkvetlou třešní? ehe romantiky jsem si s ním moc neužila a i přesto jsem ho milovala. Místo rozkvetlé třešně jsme si dali celkém extrém pod pichlavým smrčkem. A víte, že možná tohle na něm stále miluji? Tu jeho originalitu. Vzpomínám na všechny chvilky s ním. Jak nám bylo krásně a jak rychle to skončilo. Čekala jsem, že spolu budem na věky a možná ještě dýl, ale ne..Na začátku léta jsem jela na dovolenou k moři s rodiči a můj miláček zůstal doma. Byla jsem pryč 7 dní a za tu dobu mi nasadil takové parohy, že by mi záviděli všichni jeleni v našem lese. Tak dlouho a já ho stále miluju, zatímco on..on už jich vystřídal pět, možná deset co já vím. Lhal mi, říkal jak mě miluje a přitom? Co já vím, na co pod naším smrkem lásky čekal..Dala jsem mu své srdve, které mu pořád leží na dlani a ke mě se stále nevrací. Dala jsem mu vše, vše co by klukovi co miluje stačilo..aspoň nějaký čas..ale to co chtěl on? Ne svoji čest jsem mu nedala. Ale možná..možná, že kdybych mu dala vše byl by tu teď se mnou a žili by jsme šťastně v našem malém světě. Ale možná by jsme dali výlet de la postel a on by vzal roha..co já vím..zbytečné přemýšlet co by bylo kdyby. Teď tu jsem já a moje čtyři stěny..natolik těsné. Rodiče nezajímám a jsem pro ně vzduch, tak pro co žít? Pro co? V kuchyni jsem vytáhla papír a na něj napsala červenou fixou Umírá dívka, život má na vlásku, odneste léky-umírá na lásku. Papír jsem vyvěsila na lednici a cestou do koupelny jsem ukořistila nůž. Lehla jsem si do vany a nadešla moje poslední hodinka..V mých myšlenkách byl on..až do chvíle kdy jsem se do své krve navěky neponořila.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Alisa Alisa | Web | 30. dubna 2011 v 16:30 | Reagovat

Whaa... toto je prvý "príbeh" na TT, čo som si prečítala . Je to také... krásne . Zaujímavo to vôbec nevyznieva temne ako všetky ostatné "diela" a zároveň to nie je také to klišé . Hoci, svojím spôosobom to je práve to . Zabiť sa kvôli chalanovi ? Nikdy .

2 Lů | Web | 30. dubna 2011 v 17:53 | Reagovat

Úžasný příběh na téma týdne, nádherně si to napsala a je to prostě něco úžasného. Měla by ses někam přihlásit do nějaké soutěže o nejlepší příběh, věřím že by jsi vyhrála. Obdivuju tě!:)

3 Nattie ;) Nattie ;) | Web | 30. dubna 2011 v 18:28 | Reagovat

Wow! úžstný príbeh! úplne súhlasím s komentárom No.2. :)wow!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama