Kolik tváří dokáže mít jedna osoba?

27. března 2011 v 11:55 | TeSsí :P |  Diary..

Ne, nechápejte to špatně nemíním tady rozebírat tvář nikoho kdo mě zklamal. Míním tady rozebrat tu svojí. Na povrch ledová královna a uvnitř? Obyčejná holka zakrytá zledovatělou maskou. Snící o tom, že jednou přijde její vysněný kluk a z kostky ledu ji dostane. Ovšem, bojím se, že to bude až před smrtí, ale doufám, věřím, že to bude mnohem dřív ;) Jsem holka, která nosí masku, každý jí nosíme takže mi tady nelžete, že vy jste čestní. Tuhle jsme ve škole mluvili o téhle masce a udivilo mě, že jsem byla jediná ze všech 16 holek co byla schopná přiznat, že i ta maska patří k její image. Asi mě hodně lidí bere podle toho jak mě poznalo. Lidi ve škole si asi téměř nedokáží představit, že se umím bavit, dokud mě nezažijí tancovat, skákat a prostě blbnout. Ano občas to chce vážnej face a proto chodím do školy, i venku občas nejsem samý vtípek. Možná je můj problém v tom, že k sobě málo koho pustím, protože mám strach ze zklamání. V pátek jsme byli na koncertě a já jsem si to užila, jak nejvíc jsem mohla. Ječela jsem, takže mám celkem problém s hlasivkama, pořádně jsem si zazpívala a asi jsem i překvapila mého spolužáka, který tam byl, že nejsem jen ta nudná, a že se umím odvázat. Ale na co dokazovat. Užila jsem si to já..užila jsem si to srdcem..a to je hlavní ;) A včera? Ten den byl zvláštní..nedokážu si představit, že někdo z nás 6 by dokázal říct, blo vše ok. Furt jsme chodili za roh, byli jsme rozdělení na dvojky. Ze včerejška mám divný pocit no..snad to takhle nebude už na pořád..
Jinak promiňte, že jsem dlouho nenapsala, ale opravdu nemám potřebu psát denně jen abych mělá větší ukazatel návštěvnosti..zbytek blogů ohodnotím večer ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lů | Web | 27. března 2011 v 14:54 | Reagovat

Každej člověk má svoji masku, a já obdivuju ty kteří tu masku dokázejí sundat a být sami sebou i bez té masky. Obdivuju tebe! Protože si to přiznala že tvoje maska patří k tobě. Jsi vážně statečná! Já jsem taková ta hodná holka, která má všechno ráda a vevnitř, chcu taky prince..:(

2 Maybina.~ Maybina.~ | E-mail | Web | 27. března 2011 v 17:33 | Reagovat

To sme podobný taky sem zvenku uplne jiná, než pod "tou tvrdou slupkou" (..to zní divně :D) nevadí.. myslim že líp než Lů bych to nevystihla.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama