Březen 2011

Tell me, why I´m single

29. března 2011 v 22:12 | TeSsí :P |  Diary..

Kouknu se do zrdcadla a říkám si..vždyť zase tolik hrozně nevypadám. Ale když jsem venku a koukám na ostatní holky? Ne nemám takovou postavu jako ony, ale je na hovno brečet nad tím támhleta je hezčí musím se koukat na to co mám proti nim já. Seru na nějakou dokonalost postavěnou z růžových stínů a extra krátké mini. Jediné co mě bolí je to jaká špatná jsem kamarádka. Vím, že to neni tolik super jako to bylo dřív..pomalu, ale jistě se rozpadá naše puzzle s nápisem Best friends forever. Už nejsme ty stejné holky jako před rokem. Můžem si vzít sukni, podpatky, ale už to neni takový jako dřív. Ne neupadly jsme v zapomnění jen to prostě nemá to svoje kouzlo. Snad se to jednoho dne urovná. já v to doufám, že je to jen špatné období. Kluci? Téma pro mne téměř nemožné. Nevím asi an to nemám geny nebo co. Chybí mi to..potřebuju člověka, kterýmu můžu říct všechno, za koho se můžu schovat a kdo mi bude oporou. Můžu mít tisíce kamarádů, ale kluka,přítele mi to nenahradí nikdy. Nevím v čem je chyba no vlastně vím, chci kluky na které nemám, nechci jen tak někoho. Ale proč bych chodila s klukem, který mě nepřitahuje, ke kterému nic necítím? Ne nechci kluka jen proto abych nějakého měla, ale aby to stálo za to ;)

Kolik tváří dokáže mít jedna osoba?

27. března 2011 v 11:55 | TeSsí :P |  Diary..

Ne, nechápejte to špatně nemíním tady rozebírat tvář nikoho kdo mě zklamal. Míním tady rozebrat tu svojí. Na povrch ledová královna a uvnitř? Obyčejná holka zakrytá zledovatělou maskou. Snící o tom, že jednou přijde její vysněný kluk a z kostky ledu ji dostane. Ovšem, bojím se, že to bude až před smrtí, ale doufám, věřím, že to bude mnohem dřív ;) Jsem holka, která nosí masku, každý jí nosíme takže mi tady nelžete, že vy jste čestní. Tuhle jsme ve škole mluvili o téhle masce a udivilo mě, že jsem byla jediná ze všech 16 holek co byla schopná přiznat, že i ta maska patří k její image. Asi mě hodně lidí bere podle toho jak mě poznalo. Lidi ve škole si asi téměř nedokáží představit, že se umím bavit, dokud mě nezažijí tancovat, skákat a prostě blbnout. Ano občas to chce vážnej face a proto chodím do školy, i venku občas nejsem samý vtípek. Možná je můj problém v tom, že k sobě málo koho pustím, protože mám strach ze zklamání. V pátek jsme byli na koncertě a já jsem si to užila, jak nejvíc jsem mohla. Ječela jsem, takže mám celkem problém s hlasivkama, pořádně jsem si zazpívala a asi jsem i překvapila mého spolužáka, který tam byl, že nejsem jen ta nudná, a že se umím odvázat. Ale na co dokazovat. Užila jsem si to já..užila jsem si to srdcem..a to je hlavní ;) A včera? Ten den byl zvláštní..nedokážu si představit, že někdo z nás 6 by dokázal říct, blo vše ok. Furt jsme chodili za roh, byli jsme rozdělení na dvojky. Ze včerejška mám divný pocit no..snad to takhle nebude už na pořád..
Jinak promiňte, že jsem dlouho nenapsala, ale opravdu nemám potřebu psát denně jen abych mělá větší ukazatel návštěvnosti..zbytek blogů ohodnotím večer ;)

Hodnocení blogů 0.2*

24. března 2011 v 21:22 | TeSsí :P


První dojem: 10/10
Design:bezkonkurenčně 10/10
Menu:5/5 ;)
Návštěvnost:Páni tvůj toplist ukazuje oproti mému blogu šíleně vysoká čísla 5/5 ;)
Články:Na můj vkus dáváš do blogu málo sebe 8/10
Aktivita:Podle mě málo článků nemáš takže 5/5 ;)
Celkově:43/45 ;)

Hodnocení blogů 0.1*

23. března 2011 v 21:53 | TeSsí :P


Takže na úvod bych chtěla říct, že jako první hodnotím blog mé nejlepší kamarádky a blogovýho boyfrienda zároveň :D
První dojem:10/10
Design:10/10
Menu:Ale vždyť ty víš, že ho máš dokonalý ;) 5/5
Návštěvnost:Podle toplistu by to bylo asi málo, ale čísla co vidím, když jsem u tebe se do tohohle daj počítat 5/5
Články:Zajímavé články hlavně proto, že máš absolutně jiný pohled na svět než já 10/10
Aktivita:Někdy nenapíšeš vůbec a někdy dva tři články za den a hlavní je že tam nesedíš nonstop takže 5/5
Celkově:45/45 ;)

Hodnocení blogů-úvod

23. března 2011 v 20:38 | TeSsí :P

Co hodnotím?
  • První dojem (max. 10/10)
  • Design(max.10/10)
  • Menu(max.5/5)
  • Návštěvnost(max.5/5-ikdyž je nepodstatná)
  • Články(max.10/10)
  • Aktivita(max.5/5)
Celkově(max.45/45)

  1. Přezdívka
  2. Adresa blogu
  3. Jak dlouho blog máš?

Kiss me and go away!

23. března 2011 v 14:41 | TeSsí :P |  Píšu o..

Takže dneska jsem se rozhodla, že téma týdne pojmu zas z jiného úhlu pohledu a to, že na toto téma napíšu "storku" snad se mi povede a bude dobrá jako mé příběhy co mám na blogu teď které jsou asi nejvíc čtené :DŽivot je na hovno lidi sou kreténi..

23. března 2011 v 13:24 | TeSsí :P |  Diary..

Ráda kecám, ráda :D Už jsem víc než hodinku doma, protože moje nejmilovanější maminka mi napsala omluvenku na tělák, protože mi bylo špatně :D To se někdo má :P Ale i tak někdo z vás jste možná vstávali ve čtvrt na 8 možná i dýl a to já ráno musela jít na 7 do školy na laborky z chemie(našeho chemikáře absolutně nezajímá, že je tenhle rok nemáme v rozvrhu) a já samozřejmě jako jedna z mála co bydlí ve městě a nedojíždí jsem si musela přivstat fakt výhoda tohle :// sledovat video z roku -10 o nějakejch srajdách a pak rýsovat podle pravítka kružnici(ne nedělám si prdel kružnici pravitkem) je fakt to poslední co bych po ránu chtěla vidět-a to vynechávám to, že chemikář je můjj nepřítel number one. Promiňte, že jsem tak dlouho nenapsala, ale neměla jsem nápady, čas ani chuť. Jinak příběh tu bude co nejdřív, ale kdy to opravdu nedokážu slíbit. Včera když jsme měli fyziku tak nám rozdával písemky a čet perli z naší třídy ohledně motoru-samozřejmě tu mojí si nechal jako "třešničku na dortu" Měli jsme popsat funkci čtyřdobého zážehového motoru a já jsem mu tam napsala:"4 takty: do prava, dolu, do leva, nahoru" samozřejmě všichni leželi mrtví smíchy, protože to opravdu bylo z těch blbostí jediný opravdu vtipný(aspoň z těch co přečet :D). Neřekl kdo to napsal, ale vzhledem k tomu, že mojí písemku nechal na vrchu a dal to klukum rozdat tak moje anonymita zůstala anonymní asi 30 sekund :D Nojo všem jsem dokázala, že i brunety můžou být hloupý (já vím já vím dohnala jsem skoro vtipy o blondýnkách :D) A jinak..v pátek letím s holkama na koncert a mínim si ho užít na plný pecky :D


♫Furt Tě vidim vedle mě a každá se mnou vyjebe <3

19. března 2011 v 23:36 | TeSsí :P |  Music


Tohle je písnička ze který jsem dneska myslela, že se zblázním. Já prostě mám a mám ráda S-koreho, ale tahle písnička je skvělá..měla jsem rači novější písničky ale tohle áách <3
♫To jste chtěli vědět-nezvládnu to bez tebe. Furt Tě vidim vedle mě a každá se mnou vyjebe♫
Já vím tyhle keci vás nezajímají, ale jestli máš problém? Vážně Tě nenutím lízt na můj blog dál. Jojo určitě mi jde hrozně o to mít 1000 lidí za den na blogu a z toho minimálně polovinu těch so mě nenávidějí..Já tenhle blog píšu pro sebe a pro stejně komplikované povahy jako jsem já ;)

Téma týdne: Kouření

17. března 2011 v 21:36 | TeSsí :P |  Píšu o..

Rozhodla jsem se, že sem budu každý čtvrtek přidávat články na téma týdne. Tento týden vybrali kouření. Vezmu to formou, že si dám otázky a zodpovim si je a potom napíšu nějaké vyjádření :)

I have to say goodbay..

17. března 2011 v 18:39 | TeSsí :P |  Diary..

Co to vlastně znamená říct sbohem a odejít? Pohá fráze, vynešená z úst za levným účelem anebo věta, kterou tak ze srdce cítíš..někdy je možné věc ještě zachránit vzájemnou důvěrou a tím, že se máte rádi. Ale někdy je situace taková, že bouchající dveře byli zachycené v poslední sekundě..ale čím častěji s nimi z neuvážení hýbeme tím víc se blíží k zavření a bohužel najít ztracený klíč je už skoro nemožné. Já teď stojím na rozcestí. Mám zachránit to, co tolik let bojuju, a nebo poslechnout mou intuici přibouchnout dveře je to nejlepší řešení. Ne nedělám to ráda, ani se ve slově sbohem nijak nevyžívám, ale myslím, že vyslovit to znamená osvobodit naši situaci. Budou ONY a budu já..Myslíte, že kamarádství ve třech je sranda..Ale bohužel..Jednou jsou nahoře dvě a jedna klesne dolů, anebo máte špatnou náladu všechny. Nic pěkného ikdyž si bez nich život nedovedu představit. Ale už jsem velká takže na pohádky nevěřím..ne neexistuje bezchybné kamarádství, ale teď někdy a dříve skoro furt, jsme skoro bezchybné přátelství měly. Jenže někdy jsou chvíle kdy se ve třech citíš sama. Nejsou špatný ony to já jsem v poslední době výbušná. Dnes jsem přišla z venku pzdě a dostala jsem zaracha..no možná to celou naší situaci vyřeší. Všechno si urovnám v hlavě a když se uvidíme příští týden bude to snad v pohodě..